İçeriğe geç

Hakkımızda

30 yıllık sektör deneyimi ve Sn. Kadir Kabakçı’nın liderliğinde 2001 yılında kurulan firmamız, oto lastik tamir malzemeleriyle başlayan serüveninde otolastik servis makineleri, rot-balans, yağlama-yıkama ekipmanları gibi geniş bir ürün yelpazesiyle büyük bir başarı elde etmiştir. İstanbul Kozyatağı’nda Continental lastikleri bayisi olarak işbirliğine giderek büyümeye devam etmiştir.

Oto lastik bayiileri, tamirciler, rot-balans servisleri, oto servisleri ve akaryakıt istasyonları gibi birçok sektörde faaliyet gösteren firmamız, müşterilerini bizzat yerinde ziyaret eden Türkiye genelindeki bölgesel dağılmış van tipi araçlarıyla hizmet vermektedir. İstanbul’da olduğu kadar ülkemizin her bölgesinde toptancılarımız, satıcılarımız ile güçlü bir iş ortaklığına sahiptir.

Firmamız, çalışan ekiplerimiz ve toptancı-satıcı iş ortaklarımız ile birlikte oto lastik sektöründe “KALİTEYİ EN EKONOMİK ŞEKİLDE SUNMA” ilkesiyle hareket etmektedir. Bu başarı hikayesinde, birlikte başarmanın ve kaliteli hizmetin gururunu yaşamaktayız. Her geçen gün büyüyen ve gelişen firmamız, sektördeki lider konumunu sürdürerek müşteri memnuniyetini güncel teknoloji ile dijital dünyada da ön planda tutmaktadır. Sizlere bir aile olarak büyümekte ve hizmet vermekteyiz.